אתם זוכרים כש…

זוכרים את הפוסט הזה? וזוכרים את הפרק ההוא מדארמה וגרג שבו מישהו גונב מגרג את פסל השנאוצר שעליו הוא שומר מימי הקולג' והוא צריך להשיב בגומלין?

אז זהו ששוב הגיע השבוע הזה שבו כל ההורים של הסטודנטים העתידיים מוזמנים לקמפוס כדי להתרשם. חלק מההתרשמות כוללת את פעולת הגומלין כלפי קאלטק שהיו לא נחמדים בשנה שעברה.

הגיע הזמן להוכיח שמיט לא מורכבת מחננות גמורות אלא מכאלה עם חזון ולראיה – המתיחה העכשווית תוכננה בקפידה רבה מאז דצמבר וסיומה בפרופ' הוקפילד הנכבדה, נשיאת המוסד, שהקיצה בבוקר יום חמישי וגילתה על הדשא של הבית הירוק – שסמוך לאחוזתה הנשיאותית, תותח ולא סתם תותח, אלא כזה שעד ליום קודם שכן בביטחה בערבות פסאדינה המוארת ועכשיו נמצא בקיימברידג' האביבית.

דובר מטעם חברת ההובלה הפיקטיבית Howe&Ser (וריאציה כמובן על הHowitzer הצ'כי) מסר שהחברה שידועה באמינותה מוכנה ללכת את ה3000 מייל הנוספים ובלבד שעבודתם תבוצע על הצד הטוב ביותר.

 

 

הוא תותח

 

על צווארו של התותח שמשקלו כ-1.7 טון הונחה בביטחה הבראס ראט – טבעת בוגרי MIT, מצופה זהב 24 קראט. הדובר גם הוסיף ואמר שהטבעת, שאמנם עוצבה בעיצוב מיוחד אך כוללת את הבונה המסורתי – סמל המוסד, הונחה באופן שמסמל כי התותח עוד לא בגר, כלומר – הבונה פונה (מחרבן) אל התותח, בניגוד לבוגרים שרשאים להפוך את הטבעת כדי שהבונה יחרבן על שאר העולם.

 

 

הכל חוזר עליך וקקי בידייך

 

 

עוד לא נמסר מתי יוחזר התותח לבעליו וכיצד. הנסיבות יקבעו ע"י תגובתם של תלמידי קאלטק הבכיינים שמיהרו להגיש תלונה למשטרה בגין גניבה הואיל ולא הושאר פתק במקום התותח כמסורת המתיחות. בדיקה פנימית במוסד גילתה שמרימי התותח, הצטיידו באישורי עבודה מזויפים אמנם, אך משכנעים למדי.

היחיד שמחייך מתחת לשפמו הוא נשיא קאלטק – פרופ' באלטימור, שמוריד את הכובע בפני המתיחה האלגנטית ובפני העובדה שהוא עצמו בוגר MIT.

 

עוד שנה לגומלין.

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

תגובות