צרות של עשירים – יום בפארק

בוסטון בת 375 השנה וזו סיבה מספיק טובה לתכנן חגיגות מיוחדות.

אפילו מכונות מזג האוויר שיתפו פעולה עם סוף השבוע ולשם שינוי זכינו בשרב מהסוג הירושלמי (לפחות לא התל אביבי) שהתחבר להרגשה הכללית שאפשר למצוא קווי אופי בין הניו יורקים לתל אביבים ובין הבוסטונים לירושלמים מבחינת ההתנהלות הרגועה ותחושת ההפתעה על כל אירוע בוסטוני לעומת הציפיה והוודאות הניו יורקית שדברים כאלה אכן יקרו.

אז גלידה חולקה בחינם ותזמורת ג'ז מקומית מקסימה הנעימה את הזמן לנוכחים בבוסטון קומון שזה הגן סאקר / פארק הירקון של הבוסטונים והיה נעים וטעים.

 

התוכנית המרכזית של האירוע היו 4 כדורים פורחים שהובאו במיוחד לאירוע ופירסמו את עצמם במשך שבועיים. אבל בבוסטון, כמו בבוסטון דברים קמים ונופלים בחסדי מזג האוויר שהיה כאמור נפלא פרט לרוח הבלתי מתחשבת שהחליטה לנשוב לכיוון הלא נכון.

כ-5 שעות חיכו כולם בסבלנות ובפיקניק כפוי על הדשא הצטלמו ליד ובתוך הסלים וקיוו לישועת האלים ולנשיפה אחת רצינית שתהפוך הכל אך לשווא. אחר הצהריים גולגלו הבלונים ונארזו הסלים. היה חם ומשביז.

זה לא כל כך נעים לראות סל הפוך

זה נראה כמו שק שינה בערימת סמרטוטים אבל זה בעצם כדור פורח.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אך לא הבוסטונים יאבדו תקווה. בתושיה משטרתית זריזה החליטו כוחות הבטחון במקום (שוטרים וכבאים כאחד), לפתוח ברז כיבוי כדי שלפחות מישהו יהנה ממזג האוויר. היה חם ומגניב.

לעולם בעקבות הקשת

פרסם תגובה או השאר עקבות: Trackback URL.

פרסם תגובה

שדות נדרשים מסומנים *

*

*